نتایج پنجمین دور از مسابقات

جرثقیل

رتبه نام اعضای گروه
مقام اول آراد طهوری – پارسا الله بخش
مقام دوم نگین سادات حسینی – نگار سادات حسینی – شایسته شهرابی فر
مقام سوم دیبا ضیایی – ستاره نقره کار
مقام چهارم هیراد حیدری – مبین علی آبادی – ایلیا اشتری

گریپر

رتبه نام اعضای گروه
مقام اول حامی طاهری – سهند آبتین
مقام دوم یگانه باقری – تبسم عظیمی – هلیا همایون فر
مقام سوم امیر آرتان فرهمند – عرفان نمک شناسان – آرتین بنی جمالی
مقام سوم سید نیکان صدری – علی غنی زاده
مقام چهارم رایان فلاح  – صدرا عبداللهی
مقام پنجم محمد آرتین شرف

انتقال توپ

رتبه نام اعضای گروه
مقام اول سارینا زمانی فر – کیانا حمزوی – آناهیتا شیری
مقام دوم عرفان یوسفی – پارسا حیدری – آرمان موسوی
مقام سوم علیرضا اسماعیل زادگان – سوین اسماعیل زادگان
مقام چهارم علی ستاری – مهرآور فصاحت

تفکیک زباله

بخش A

رتبه نام اعضای گروه
مقام اول مهیار نجاری – آرتین درخشی – نیما میروهابی
مقام دوم سام سیاوشیان – کورش حاجی خانی – محمد پرهام اسماعیلی
مقام سوم آریا صمدی – آریا ادیب نیا – آرتین نظر محسنی
مقام چهارم پرهام سامانی – آریا همت نژاد

تفکیک زباله

بخش B

رتبه نام اعضای گروه
مقام اول آریا قاسم تبار – اشکان خزایی فر
مقام دوم پارسیا قربی – امین شهریاری – آروین تبریزی – پارسا خسروشاهی
مقام سوم کارن کسالایی – پارسا دارا

تفکیک زباله

بخش C

رتبه نام اعضای گروه
مقام اول محمد حسین فخاری
مقام دوم اهورا شعبانی – آرش واحدی – مهراب زمانی
مقام سوم آرمان عباس زاده – بردیا حسنوند
مقام چهارم آرشام اسماعیل نژاد – کیان خیری نژاد – عرفان رستم پور

فوتبالیست

بخش A

رتبه نام اعضای گروه
مقام اول پارسا نوریان – مهراس هاشمی – ماهان آذری
مقام دوم تیام مسلمی – سروش آشفته – پرهام تهرانی
مقام سوم پرهام سامانی – آریا همت نژاد
مقام چهارم آراد وحید – کیان کامل – طاها مرادی

فوتبالیست

بخش B

رتبه نام اعضای گروه
مقام اول علی خوش نظر – مهدیار ذاکری – محمد نیکو
مقام دوم آمینا رهبر – رهام طواف
مقام سوم پارسا رجبی – محمد حسین یوسفی
مقام چهارم آراد بختیاری – سروش سیفی

فوتبالیست

بخش C

رتبه نام اعضای گروه
مقام اول کارن کسالایی – پارسا دارا
مقام دوم آرین فراهانی – کسری محمدی
مقام سوم آروین زرین جو – اشکان نقیبی
مقام چهارم آرسام بیات – مهراب قاسمی

بخش غیر حضوری

رتبه نام اعضای گروه
مقام اول آلا مقراضی – ستایش خردمند
مقام اول علیرضا اسماعیل زادگان – سوین اسماعیل زادگان
مقام دوم نازنین فاطمه خلیلی – ترنم سادات مجیدی
مقام دوم شهراد مولایی – مانی مشایخی – ایلیا فردی
مقام سوم علی یاوری – رهام خلیجی
مقام سوم سارینا عیانی راد – پرنیان غفاری
مقام چهارم طاها اسلامی
مقام چهارم امیر محمد ناصری – سالار سالورکیا