در مراسم اختتامیه که به منظور تجلیل از نفرات برتر برگزار می‌شود از نفرات اول تا چهارم هر بخش قدردانی خواهد شد.

در بخش ربات‌های مسیر یاب با توجه به برگزاری آزمون کتبی برای اولین سال به دو شکل نفرات برتر معرفی گردیدند :
در بخش اول زمان طی مسیر و آزمون هر دو در نظر گرفته شده
در بخش دوم تنها زمان طی مسیر ملاک ارزشیابی و سنجش قرار گرفته

نتایج ششمین دور از مسابقات

نفرات برتر مسیریاب بر اساس زمان و آزمون

رتبه نام اعضای گروه
مقام اول سالار سالورکیا-بردیاعلوی-مهراس هاشمی
مقام دوم امیرعلی ناصری-امیرمحمد ناصری
مقام سوم علی زندی

نفرات برتر مسیریاب بر اساس زمان

رتبه نام اعضای گروه
مقام اول  آراد وحید
مقام دوم  پارسا رجبی
مقام سوم  محمد سپهر میزانی

اسپید کنترل ( بخش A)

رتبه نام اعضای گروه
مقام اول سورنا رهنوردی-بهراد توکلی
مقام دوم رهام رحمتیان
مقام سوم محمدفربد چشمه
مقام سوم علیرضا حقی پناه-آوش سرایی-امیررضا شاپوری
مقام چهارم یوسف عباس-محمدرضا حاج زینلی
مقام پنجم آراد اعتمادی-آرشا حسینی
مقام ششم بردیا میرزایی-حامی تقوی
مقام هفتم محمدطاها منیری
مقام هشتم بارمان پور محمدی
مقام نهم محمد حمزه ضمیر
مقام دهم کیاراد رفیع بخش-رایبد الله دادی

اسپید کنترل ( بخش C)

رتبه نام اعضای گروه
مقام اول آراد سائدمنش
مقام دوم امیرعلی هفت تنی
مقام سوم امیرحسین احمدزاده
مقام چهارم سید یاسین موسوی زاده
مقام پنجم مانی رحیمی
مقام ششم سید آرش حسینی
مقام هفتم ماهان صفایی
مقام هشتم امیرعباس تقی زاده
مقام نهم کوروش کامل-بردیا انصاری-امیرحسین بی طرفان
مقام دهم آتیلا نوروزی-آدرین حساس-ویهان هداوند

چینش حروف (بخش A)

رتبه نام اعضای گروه
مقام اول علی طهماسبی
مقام اول نیکان حقیقی نژاد
مقام دوم رادان جوادی
مقام سوم سید رادمان رکابیان
مقام چهارم محمد طونی-علی آذریان
مقام پنجم امیرحسین محمدپور
مقام ششم انوش رضایی-نامی طوسی-رایان کریمی
مقام هفتم آرتین کاشانی
مقام هفتم سینا علیجانی
مقام هشتم محمدطاها محمودی
مقام نهم محمدپارسا مهری-امیرحسین ذوالفقاری
مقام دهم طاها پویانفر- صدرا شکری

چینش حروف (بخش B)

رتبه نام اعضای گروه
مقام اول پارسا گودرزی-آرتین مهدوی- آرش دانش
مقام دوم آرشا حسینی
مقام سوم پرهام سیدحسنی-نیکان نظری
مقام چهارم امیرعلی یزدان مهر
مقام پنجم رادوین حاجی نظری
مقام ششم پرهام حسینی-آریو انصاری-سید محمد حسینی
مقام ششم محمدپارسا ذات علی
مقام هفتم بردیا کحالی
مقام هشتم کیارش آهنین جگر
مقام نهم مهرسام نعمت زاده
مقام دهم آرمین رزمی

کارگر (بخش B)

رتبه نام اعضای گروه
مقام اول نریمان احمدی
مقام دوم پوریا خسرو بیگی
مقام سوم ایلیا سلوک
مقام چهارم نیکان حقیقی نژاد
مقام چهارم پارسا عبدلی فر-شایان مهدوی-آرش ملایی
مقام پنجم پرهام حلاجیان
مقام ششم رویان صیادی
مقام هفتم بردیا آغازی
مقام هشتم عماد دهباشی
مقام نهم امیرحسین خادمیان-امیرعباس خادمیان
مقام دهم رادین میرزایی

جنگجو (بخش B)

رتبه نام اعضای گروه
مقام اول امیرعلی ناصری-امیر محمد ناصری-آرتا ملکی
مقام دوم سامراد مجلسی-مانی مرادی باستانی-کسرا صمدی جوان
مقام سوم علی صالحی
مقام چهارم رامان ونکی

جنگجو (بخش C)

رتبه نام اعضای گروه
مقام اول فرزاد ذبیح زاده حاجی
مقام دوم کارن علیزاده-باراد پزشک فلاح-بردیا صادقی
مقام سوم امیرمهدی ینج
مقام چهارم سپهر هاشمی

نفرات اول بخش طراحی

نام اعضای گروه
آرشام باقر زاده
ارشیا قلی بیگیان
رادین میرزایی-سپهر فدایی
طاها جباری
محمدپارسا باکریان
سید سامین سیدی
پرهام بختیاری
ابوالفضل صادقی
رادین وطن دوست

نفرات دوم بخش طراحی

نام اعضای گروه
سینا علیجانی
علیسا میرصراف
محمد مولایی
بردیا میرزایی-حامی تقوی
نیکان حقیقی نژاد
انوش رضایی-نامی طوسی-رایان کریمی
محمد پارسا مهری-امیرحسین ذوالفقاری

نفرات سوم بخش طراحی

نام اعضای گروه
رامتین رجبعلی-محمدسینا رحیمی-علی شمس
روناک محمدی انور
امیرحسین خادمیان-امیر عباس خادمیان
پرهام حلاجیان
امیرمحمد شریفی-سام داوودوندی
بارمان پور محمدی
آرمان عباسی